ویچر ۳: وایلد هانت

اما با کنار گذاشتن این دو ویژگی جدید فعالیت های بازی همانند نسخه های پیشین است. برای ۱۵ سال بعد، ایران موافقت کردهاست که اورانیوم را بیش از ۳٫۶۷درصد غنیسازی نکند یا هیچ تأسیسات غنیسازی اورانیوم جدید یا رآکتور آبسنگین جدیدی را نسازد. ↑ «وقوع «حادثه» در تأسیسات هستهای نطنز یا «حملهٔ» اسرائیل؛ شایعات از کجا شروع شد؟ ↑ ۱۹٫۰ ۱۹٫۱ «یک گروه ناشناس مسئولیت «حمله به تأسیسات نطنز» را برعهده گرفت». که در توسعهٔ بازی نخست تست میکرد و در بازی دوم مسئولیت طراحی مراحل بازی را بر عهده داشت، به عنوان کارگردان قسمت سوم گزیده شد. ایران همواره این ادعا را رد میکند و میگوید تمام برنامه هستهای ایران داخلی و بر مبنایی بنیادی میباشد که بهطور اصولی و با طرح استقلال کامل فناوری هستهای از بدو انقلاب اسلامی بازسازی و اجرا شدهاست. برای مثال برنامههای پستاسکریپت (PostScript) غالباً توسط برنامه ی دیگری برای کنترل یک چاپگر یا نمایشگر ایجاد میشوند. هنگامی که اسنیک توسط دشمن کشته میشود، به بازیکن حق انتخاب داده میشود که بازی را از آخرین ذخیره ادامه دهد یا آن را ترک کند و بعداً با رمز عبور داده شده از سر بگیرد. همچنین، چون یوکو عنوان نیئا: اندروید را برای بازی در نظر داشت، نگرانیهایی به وجود آمده بود، چون انتخاب این نام میتوانست مشکلات حقوقی را به دلیل همسان بودن با نام سیستمعامل اندروید بهوجود بیاورد.

↑ خطای یادکرد: خطای یادکرد:برچسب غیرمجاز؛ متنی برای یادکردهای با نام codwawx360rev-ign وارد نشدهاست. در صورت مشاهده بازیکن، بازی وارد «حالت هشدار» میشود. دیمیتری، رزنف و دیگر سربازان شوروی وارد رایشستاگ شده و با کشتن سربازان مدافع آلمانی به بام رایشستاگ میرسند. در همین حین رزنف، دیمیتری را از میان آبهای داخل مترو بیرون کشیده و به پیادهنظام شوروی میپیوندند. وقتی آلمانیها میروند، دیمیتری با گروهبان ویکتور روزنف مصدوم ملاقات میکند که یکی از بازماندگان است و میگوید که او وظیفه داشته تا ژنرال آلمانی، هنریک امسل را که مسئول کشتار استالینگراد بوده، ترور کند. سرباز روسی، دیمیتری پترنکو زیر اجساد و خون همرزمانش در استالینگراد مدفون شده و سربازان آلمانی در حال پیدا کردن سربازان روس زنده در میان اجساد و زدن تیر خلاص هستند و فرماندهی دیمیتری نیز در اینجا کشته میشود. اردک ترسو (اردی کثیف در نسخههای بعدی)، یک تروریست در حال پرتاب بومرنگ که خود را با گروگانها سپر میکند. تغییرات زیادی در طول فرایند انتقال ایجاد شد که بعداً منجر به انکار این نسخه توسط خود کوجیما سالها پس از انتشار آن شد. نگهبانان یک نیروی نظامی چندملیتی است که در ابتدا برای تحقیق دربارهی حملات کیویای به نیروگاههای هستهای ساخته شده بود، اما بعداً هدف جدیدی برای گروهشان تعریف کردند و سعی میکنند جلوی رشد بیرویهی قدرت اطلس را بگیرند.

یک فرستنده گیرنده برای اسنیک در دسترس است تا با افسر فرمانده خود، بیگ باس، یا یکی از اعضای مقاومت که بهطور مخفیانه در نزدیکی Outer Heaven (اشنایدر، دایان و جنیفر) عمل میکند، در ارتباط باشد. پورت متال گیر برای فامیلی کامپیوتر دیسک سیستم (یا فامیکام) در ۲۲ دسامبر ۱۹۸۷ در ژاپن منتشر شد. هر سلاح دارای مهمات یا منابع محدود است و تنها با تهیه مخازن مهمات یا منابع اضافی میتوان آنها را پر کرد. او با استفاده از تمام مهارتها و تجهیزاتی که در محل تهیه میکند، موفق میشود فاکس را نجات دهد. سرباز سی. میلر از سپاه تفنگداران دریایی ایلات متحده آمریکا توسط نیروهای ژاپنی دستگیر شده و شاهد شکنجه و مرگ همگروهانی خود است و خود نیز در شرف اعدام است که توسط گروهی از آمریکاییها به رهبری گروهبان تام سالیوان و سرجوخه روبوک نجات داده میشود. در میان زندانیان نجات اسنیک شامل گری فاکس (گری فاکس در نسخههای بعدی)، یک مأمور FOXHOUND که در طول مأموریت قبلی دستگیر شده بود. اسنیک مأموریت خود را بدون سلاح آغاز میکند، اما میتواند خود را با سلاحهای گرم و مواد منفجره متعدد که میتواند در سراسر سنگر دشمن به دست آورد، مسلح کند. خود نیمهعمر از کمیتی مشهور در علم فیزیک که برای مواد پرتوزا استفاده میشود، گرفته شدهاست. برخی قسمتهای بازی شامل عناصر سکوبازی است که در آنها، بازیکن برای ادامه دادن باید از روی موانع بپرد.

پاسکال رباتی صلحطلب که از نبرد بیزار است و همراه با دیگر ماشینهای همفکرش، راه صلح را میپیماید. در راه بازگشت به پایگاه، یک هواپیمای دیگر کاتالینا با نام رمزی سرچکشی توسط هواپیمای ژاپنی زیرو نابود میشود. نیروهای یورها از طریق یک پایگاه اطلاعاتی مستقر در مدار زمین به نام پناهگاه فرماندهی میشوند و با راه انداختن جنبش مقاومت خودگردان، به دنبال عقبراندن ماشینها هستند. شخصیت قابل کنترل بازیکن، شل، توسط یک هوش مصنوعی به نام گلادوس (Genetic Lifeform and Disk Operating System) به چالش کشیده میشود و با وعده کیک، ملزم به تکمیل مراحل آزمایش میشود. همچنین بازی دارای یک محتوای قابل دانلود تخته نرد آنلاین برای اندروید و ios به نام “پک نقشهها ” است که به صورت آنلاین قابل خریداری است. متال گیر نسخهٔ اماسایکس۲ به عنوان یک کنسول مجازی قابل دانلود برای وی در ژاپن در ۸ دسامبر ۲۰۰۹ منتشر خواهد شد. نسخه اماسایکس۲ متال گیر به مدت پنج ماه در ۲۰ بازی برتر MSX Magazine اماسایکس در ژاپن قرار گرفت و رتبه اول را کسب کرد. به دلیل محدودیتهای سختافزاری در نقشهبردار مورد استفاده، باس فایت متال گیر در نهایت با یک ابر رایانه جایگزین شد که توسط چهار سرباز دشمن محافظت میشد.

یک پورت شبیهسازیشده از نسخه فامیکام نیز در یک دیسک جایزه بستهبندی شده در کنار متال گیر سالید: زوج اسنیک در یک بسته کنسول گیمکیوب نسخه محدود که بهطور انحصاری در ژاپن منتشر شد گنجانده شد. دانشمند توضیح میدهد که چگونه متال گیر را میتوان از بین برد و اسنیک با نیروهای Outer Heaven مقابله میکند. پس از شکسته شدن خط دفاع ژاپنی در ساحل پلیلیو، میلر دو تانک تایپ ۹۷-چیهای ژاپنی را از بین میبرد و به تانکهای آمریکایی این اجازه را میدهد که پیشروی کنند. یک رمز عبور خاص که در نسخه ژاپنی و آمریکای شمالی وجود دارد، که در آن بازیکن عبارت “fuck me” را تایپ میکند و فضاهای باقی مانده را با “۱” پر میکند، بازیکن را بدون تجهیزات به نبرد نهایی منتقل میکند. رمز عبور در این نسخه برای ذخیره پیشرفت استفاده میشود. اسکوئر انیکس مراسمی را برای بزرگداشت دومین سالگرد عرضه نیئا: اتوماتا در ۲۰ فوریه ۲۰۱۹ برگزار کرد. اسکوئر انیکس فروش نیئا: اتوماتا را بیش از حد انتظار توصیف کرد و خبر از احتمال عرضه نسخههای بعدی این عنوان داد. تبلیغی در سپتامبر ۲۰۱۱، نزدیک به آغاز سال تحصیلی، برگزار شد و استفاده از این بازی را به عنوان یک ابزار آموزشی برای علوم و ریاضیات تشویق کرد. همان ساختمانها و سازههای موجود در بازی را میتوان در موزه قومنگاری که روستاهای قدیمی لهستانی را بازتولید میکند، مشاهده کرد. هرچند، این سه بازی نشاندهندهٔ یک خط روایی هستند که نویسندهٔ لهستانی از آن چشمپوشی میکند.

گرالت میفهمد سیری به تازگی در سه مکان دیده شدهاست: استان باتلاقی جنگدیدهٔ ولن، دولتشهر آزاد نوویگراد و جزایر سکلیگه. کوجیما که در آن زمان هنوز به تازگی در کونامی استخدام شده بود، هیچ دخالتی در تولید این تصویر نداشت. یوکو در ابتدای کار، نسبت به همکاری با پلاتینیوم گیمز برای ساخت نسخه بعدی نگران بود، اما متوجه شد که کارکنان این استودیو از زمان عرضه بازی نیئا مایل بودهاند تا روی ادامه آن کار کنند و در عین حال، فهمید که آنان علاقه دارند تا به نسخه اصلی وفادار بمانند و همین موضوع، نگرانیاش را برطرف کرد. سپس آلمانیها به حومهی برلین رسیده و با آلمانیها درگیر میشوند و میتوانند آنها را مجبور به عقبنشینی کنند و نبرد برلین آغاز میشود. سپس آنها به نبرد در خیابانها و ساختمانهای برلین میپردازند و به تدریج در روزهای آینده به رایشستاگ نزدیکمیشوند. سپس آنها از طریق تونلهای زیرزمینی به نیروهای ژاپنی حمله میکند و توپخانههایشان را از بین میبرند تا به کشتیهای آمریکایی اجازه بدهند که به یک دژ نزدیک شوند که بسیاری از قایقهای آمریکایی را نابود کرده بود. فن از زامبیها به جای بیگانگان استفاده کرد تا بازی را از دیگر بازی های ویدئویی دربارهٔ گیاه، متمایز کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published.